God of War 3: Remastered’dan yeni video geldi!

Diğer tanrıların korkulu rüyası Kratos bu sefer PlayStation 4’ü karıştırmaya geliyor.

Sadece PlayStation’a özel olan God of War’un üçüncü oyunu God of War III, gelişen teknolojiye ayak uydurdu. God of War’un ana karakteri Kratos, PlayStation 2 ve PlayStation Portable’da iki, PlayStation 3’te ise dört oyunda görünmüştü hatırlayabileceğiniz gibi.

Remaster denilen teknolojiye ayak uydurma akımının çok moda olduğu şu günlerde PlayStation, God of War ile bu akıma bir katkı daha yapıyor. Kratos, PlayStation 4’e grafiklerinin üstünde durulmuş şekilde yeniden geliyor. Videosuna baktığınızda aslında ne kadar özlediğinizi ve PS4’ün neler yaptığını görebileceksiniz. Kaliteli izleyin. Haydi internetinize kuvvet.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Yerli yapım Curse of Anabelle oyunseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. https://t.co/tZgSc9sfgk https://t.co/vbg8WfI4zu
Overwatch’ta Yeni Görev, Yepyeni Ödüller! https://t.co/1XRkloAaTW https://t.co/19dr6MGx3X

Flickr