Golf sopasının ucuyla gökdelen devirmenin dayanılmaz hafifliği…

Golf’ün zengin, kodaman, iki delik arası yürümek yerine elektrikli aracına atlayıp Peter Gabriel mırıldanarak huzur içinde yol alan insanların sporu olduğunu düşünüyorsunuz değil mi?

Gözüken o ki yapımcı No Goblin ya Golf sporunun yeterince “sosyetik olmadığını” düşünüyor, ya da Seattle’daki stüdyo bugünlerde bir hayli duman altı. Her iki durumda da Golf gibi durağan bir spora 30 metrelik Mecha’ları ve 10 metre uzunluğundaki golf sopalarını dahil etmek oldukça eğlenceli bir fikir gibi gözüküyor.

Hikayeye zaten giriş yaptık, devam edelim. Golf bildiğiniz golf, elbette oldukça light bir yorumuyla beraber oyunun ana temasını oluşturuyor. Bu güzide sporu fazla medeni bulanlar için de Mecha’lar devreye giriyor ve bir binek otomobil büyüklüğündeki golf topunu adadan adaya, kıtadan kıtaya, ay’dan dünyaya falan göndermeye çalışıyorsunuz. Sıkıldığınız noktada da mecha’nızın yumrukları devreye giriyor elbette ve bu esnada önünüzde ne varsa yıkıp geçmeniz mümkün.

Bu güzide oyun 2016 yılı içinde Playstation VR ve PS4 için hazır olacak, merakla bekliyoruz!

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Knight Online’ın yayımcılarından yeni bir mobil oyun. https://t.co/tGlPQ4xhAo https://t.co/PquI8wRJk6
Lineage 2:Revolution’da 100 oyuncu aynı savaşta! https://t.co/IBVJTzFYU5 https://t.co/hB3i9q31mm

Flickr