Görünen o ki Overwatch’ın bir Mac OS sürümü olmayacak

Blizzard en fazla Apple dostu olan firmalardan biri. Neredeyse bütün oyunlarının Mac OS sürümleri var ve PC versiyonları kadar olmasa da yeterince iyi çalışıyorlar. Fakat bu tutum ne yazık ki Overwatch için geçerli değil. En azından şimdilik öyle görünüyor.

Oyunun başındaki isim Jeff Kaplan‘a göre Mac‘lerin arkasındaki teknoloji sebebiyle şimdilik oyunun Mac OS desteklemesi oldukça zor bir işmiş. Bu sebeple stüdyo konsantrasyonunu PC, PS4 ve Xbox One sürümlerine verecek. Bu sefer üzdün Blizzard.

Aynı zamanda bir başka kötü haber ise oyunun platformlar arası oynanma desteklemeyeceği. Yani bir PC sahibiyseniz oyunu sadece diğer PC kullanıcıları ile oynayabileceksiniz. Aynı şey konsollar için de geçerli.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Beklenmedik bir masaüstü RPG deneyimi: WEARPG https://t.co/wKc8gFGiBN https://t.co/apxnvcZHAi
ViewSonic, iF Design ödüllü taşınabilir LED projeksiyon cihazını tanıttı https://t.co/Vz1nXA1DI7 https://t.co/s4HXtVWLu0

Flickr