GTA V’in Hulk modu inanılmaz gözüküyor!

Grand Theft Auto V, geldiği günden bu yana ses getirmeye devam ediyor.

Çıkalı daha 2 yıl olmasına rağmen modlarıyla oyuncuları şaşırtmaya devam eden oyunda son konuğumuz Hulk! Bu öfke sorunu yaşayan yeşil devimizi Marvel stüdyolarında görmeye alışığız fakat GTA 5’in içine girerse neler olur, işte bu sorunun yanıtını merakla bekliyorduk.

Ezilen insanlar, uçan arabalar, polis helikopterlerine fırlatılan araçlar, sokak lambasıyla araçları parçalayan ya da 50 metre zıplayıp aşağıya düşen dev ve küçücük silahlarıyla hiçbir şey yapamayan zavallı polisler. Aslında tam bizlik bir mod, malum GTA girdiğimizde ilk yaptığımız şeyler görevler değil, hepimizin ilk yaptığı elimize bir roket atar veya bir silah alarak ortalığı birbirine katmak ve kargaşa yaratmak.

Sadece oyuna girip yeşil devin yerine geçerek, kükreyip Los Santos sokaklarında kargaşa yaratıp keyfini çıkarmak.

İndirmek için: Tık

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr