GRAV artık Türkçe!

Bir süredir erken erişimde yer alan ve bizim de ilk bakış testini yaptığımız “GRAV” artık resmi olarak Türkçe!

Görselleri, eşsiz dünyası ve sürükleyici oynanışı ile büyük beğeni toplayan GRAV nihayet resmi Türkçe dil desteğiyle oyuncuların karşısına çıkıyor.

Daha önce Blues&Bullets’a resmi Türkçe dil desteği getiren Odysa yerelleştirme ekibi yeni bir resmi projeyle tekrar karşımıza çıkmış oldu böylece. GRAV, BitMonster adlı bir firma tarafından üretilen indie bir yapım ve fütüristik hayatta kalma öğelerine sahip. Oyunun asıl olayı multiplayer olmasına rağmen uzun soluklu bir tutorial tadında tek kişilik oynanış da mevcut.

Gezegen gezegen dolaştığımız açık bir dünyaya sahip GRAV’da oyuncular kendi üslerini kuracak, bu üsleri savunacak, yabancı yaratıkları avlayacak, çeşitli silahlar ve zırhlar yapıp, tehlikelerle dolu bir evrende diğer oyuncularla birlikte hayatta kalmaya çalışacak.

Özellikle, incelikle tasarlanmış fütüristik teması ve Unreal Engine ile oluşturulmuş göz alıcı görselleriyle dikkat çeken GRAV, Türkçe dil desteğiyle tüm oyuncuları bekliyor.

GRAV Steam Mağaza Sayfası: http://goo.gl/NgRRTD

GRAV_Campfire

GRAV_Dome_C

ss_9ac4d6ee7310b829b665082d6e679dfdcf1aa419

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. Orhun 9 months ago | Cevapla
    Tam olarak türkçe demeyelim. Şirket google çeviriyi kullanarak türkçe yapmış çok değişik cümleler var :)

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC
Gökdelen (Skyscraper) filmini herkesten önce izlemek ister misiniz? https://t.co/O2ynWPAA6l https://t.co/gZ3wDqGgqk

Flickr