Gravity Rush 2 nihayet!

İki sene önceki Tokyo Game Show’da duyurulduktan sonra sessizliğe bürünen Gravity Rush 2, PS4’e özel olacak.

Project Siren tarafından geliştirilen ve 2012 yılında PsVita’ya çıktığında çok beğenilen, oldukça da iyi inceleme puanları alan Gravity Rush’ın devamı bir sene sonra duyurulmuş, hemen ardından da tam bir sessizliğe bürünmüştü. Tokyo Game Show’da yapılan açıklamaya göre oyun ilk oyunun Remastered versiyonunu da yanına alarak sadece PS4’e özel olarak piyasaya çıkacak.

Aşağıda hem Gravity Rush Remastered’ın, hem de Gravity Rush 2’nin fragmanlarını izleyebilirsiniz. Gravity Rush 2’nin eski oyunun renkli atmosferini ve oynanışını koruyup bir seviye üste çıkarttığı ortada. Final Fantasy IX’a benzer pastel renk paleti ve mekanlar ise gözümüzden kaçmadı.

Gravity Rush Remastered 10 Şubat 2016’da Avrupa’da satışa sunulacak, Gravity Rush 2 için ise bir tarih verilmiş değil.


Gravity Rush 2


Gravity Rush Remastered

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Games Week 2018 bünyesinde BAU E-Sports ile organize edilecek olan PUBG, Fortnite, CNR Games Week CS:GO Masters, St… https://t.co/dgbK44Idfv
Yeni Razer Blade Dünyanin En Küçük 15.6 inç Oyun Laptop’u https://t.co/5bJ1QDjqv5 https://t.co/SQHGn9uRKA

Flickr