Greenman Gaming’in bugüne kadar yer verecek kadar matah bulmadığımız Deep Silver indirimleri çılgın seviyelere ulaştı.

Aslında Deep Silver indirimleri yeni değil, ancak özellikle Metro, Risen, Saints Row gibi oyunlarda %75’i bulan indirimler söz konusu ve özellikle de 7.70$’a alabileceğiniz Metro Redux paketi tarihin en düşük fiyat seviyesinde. Bunun yanında Saint’s Row’un (2-3(+DLC)-4(+DLC)) sürümlerini içeren Franchise Pack’i de 55 dolar yerine sadece 8.47$’a satılmakta.

Gothic serisine bayıldıysanız ancak daha sonra Skyrim oynamaktan Risen serisine gereken özeni gösteremediyseniz tam zamanı, zira üç oyun birden sadece 7.99$! Dead Island Franchise Pack de sadece 4.62$’a satın alınabiliyor.

%23 ek indirim kodu: 23PERC-AUTUMN-SAVING

Metro Redux: 7.70$
Saint’s Row Ultimate Franchise Pack: 8.47$
Risen Franchise Pack:: 6.16$
Sacred Franchise Pack: 12.49$
Dead Island Franchise Pack: 4.62$

Kaçırılacak gibi değil, bir göz atın diyoruz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Beklenmedik bir masaüstü RPG deneyimi: WEARPG https://t.co/wKc8gFGiBN https://t.co/apxnvcZHAi
ViewSonic, iF Design ödüllü taşınabilir LED projeksiyon cihazını tanıttı https://t.co/Vz1nXA1DI7 https://t.co/s4HXtVWLu0

Flickr