GTA San Andreas’ı Rockstar görse tanıyamaz!

11 yıl önce çıktığında bir süreliğine hayattan kopmamıza yol açan oyun, modlar sayesinde halen yeni gibi gözüküyor.

GTAForums’ta açılan konu başlığında oyuncular GTA San Andreas’ın modlu hallerinin fotoğraflarını paylaşmışlar ve sonuçlar gerçekten inanılacak gibi değil.

Yüksek çözünürlüklü otomobillerden tutun da, ENBSeries eklentisi ile oynayarak elde edilen grafiklere kadar, oyunu Rockstar görse tanıyamaz desek yeridir. Bu arada paylaşılan fotoğraflar arasında Türkiye’den olanlar da var.

ENBSeries, oyunun renk paletini, yansımalarını ve HDR efektlerini düzenleyen, Grand Theft Auto serisinde fazlaca kullanılan bu eklenti, üzerinde ciddi anlamda oynama yapmanıza da müsaade etmekte. Aşağıda Marty McFly, Abby Radke, Dnz_customs ve XMakarusX adlı kullanıcıların ekran görüntülerini görebilirsiniz.

24617342649_4a0beda5ff_b

ap2bsmqqeusgpyjvdb1q

eiqcfgrlryj4sfxfr4wz

enb2016_03_1501_01_46dkqmd

ereperfmfzip8stfzfis

grand-theft-auto-san-andreas-03-05-2016-13-30-39-47

rkfowjiqztsgzndp4w6d

vbefd23luwiyhcjo6t6l

vwu1adzz3sebam78cvvm

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Starcraft oynamak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! https://t.co/uNVkuwGR7l https://t.co/1BIjzTfYp4
Private Division ve V1 Interactive'in yeni oyunu Disintegration ile tanışın https://t.co/vy0LnQ80LX https://t.co/OCkxl4dOlm

Flickr