GTA V hiç bu kadar güzel gözükmemişti!

Grand Theft Auto 5’te grafik modlarına alışığız, ancak Pinnacle of V bu konuda sınırları zorlar nitelikte.

Artık kurşunlar daha inandırıcı bir hızda ilerliyor mesela. Kısaca sadece görsellerden değil, oynanış ve mekanikler üzerinde de ciddi değişikliklerden bahsediyoruz. The Pinnacle of V modu ve yapımcısı Josh Romito oyunu daha önce görmediğimiz kadar cilalamış ve müthiş bir grafik kalite yakalamayı başarmış durumda.

Los Santos’da her şey hatırladığımızdan daha güzel, oyunun bu modunda 4K görüntü kalitesi ile yeşillikler, kan lekeleri, sular ve arabalar da gözünüze daha farklı görünüyor haliyle. Aşağıdaki videoya bir göz atın deriz, bayılacaksınız.

Grand Theft Auto 5 modu görsel ve oynanabilirlik açısından PC’de önerebileceklerimiz arasında yer alıyor, single player’ı etkilediğinden banlanma riskiniz de yok. Tek sıkıntı, sisteminizin canına okuyacak olması ama bunu haketmediğini söylemek de güç.

İndirmek için: http://thepinnacleofv.com/

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. Alican 2 years ago | Cevapla
    Şimdi sorum şu bu grafik modunu indirip kuracağım araçlarda değişecekmi acaba ?

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr