GTA V motoruyla “Bizim Ev” açılış intro’su!

Full House, daha çok bilinen adıyla Bizim Ev, 1990’ların en gözde ‘çay saati’ dizilerinden biriydi ve bu satırların yazarı da dahil olmak üzere milyonlarca kişiyi ekran başına kilitlemişti.

Amerikan ABC kanalı tarafından çekilen ve kendi ülkesinde 1987-1995 yılları arasından yayımlanan, ülkemizde ise 2000’lerin ilk yarısına kadar ekranlarda kalmayı başaran sitkom türündeki dizi, aynı evde üç kızı ve boşandığı karısının erkek kardeşi ile yaşayan bir babanın hikayesini anlatıyordu.

20d05b6a8e80cb59_109048-full-house-full-house.xxxlarge

GTA V’in birbirinden ilginç videoları gelmeye devam ederken yüzümüze en fazla tebessüm ettirenlerden biri de bu oldu, defalarca izlemekten kendimizi alamadık.


Full House’un orijinal intro’su!

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr