GTA V’de kullanabileceğiniz en küçük araba!

Kendisinin adı Peel P50 – Üç tekerlekli mikro araba. Halen daha üretimde olan dünyanın en küçük otomobili. GTA V’in meşhur durdurulamaz trenini durduramaz ama onun dışında her konuda iyi. Sonuçta boşu boşuna meşhur olmadı o tren!!! Trafik zaten problem olmuyordu ancak şimdi kurallar çerçevesinde arabamızı kullanırken problem olmayacak hiç olmazsa. Çünkü inanılmaz küçük ve arabaların arasından geçebiliyor. Hatta o kadar küçük ki evin içinde bile kullanabiliyoruz ve ciddiyim. Aynı zamanda polislerden mükemmel şekilde kaçıp istediğimiz yere saklanabiliriz. Ancak söylemek gerekir ki, üç tekerlekli olmasından ötürü aracımızı mükemmel dönemiyor ve her seferinde yana yatıp düşüyor. Bana sorsanız o düşüşü izlemesi bile keyifli. Kaza bile diyemezsiniz yani o derece.

Modun kendisi ise popos1 tarafından yapıldı;

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Logitech, “2018 iF Design Awards”tan ödülleri topladı. https://t.co/i0eMK9HYfp https://t.co/Plr7dXkBVm
The Division 2: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan... https://t.co/ZCuX1baJbg https://t.co/EizBvssnic

Flickr