GTA V’in görselleri PC moduyla fotoğraf kalitesinde!

Grand Theft Auto 5 mod yapımcısı olan Toddyftw bugün oyunun PC versiyonu için göz kamaştırıcı grafikler paylaştı.

Reddit’te ekran görüntüleri ve kısa bir video paylaşılan haberin ismi ise “Bugün gerçekten fotoğraf kalitesinde bir grafik modu yaptım. Adını Toddyhancer koydum.” Aslında fotoğraf kalitesinde değil, ancak gerçekten Rockstar’ın Los Santos sokaklarını daha bir göz kamaştırıcı hale getirdiği doğru.

Toddyhancer, akıllara GTA4 modu olan iCEnhancer’ı getiriyor ki, bu modun GTA5 versiyonu yapım aşamasında. Henüz yüklemeye çıkmamış olsa bile, Toddyftw modu 50 fps’de çalıştırabileceğini belirtti. Ancak aşağıdaki video bir laptoptan kayıt edildiği için maalesef 10 fps.

1

2

3

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr