GTA’dan sonra Fallout serisinin de bütün haritalarını yürüdü

Başlık bir şey ifade etmedi biliyorum. Şöyle bir adamla ilgili bir haber vardı belki hatırlarsınız: İlk GTA’dan başlayıp son oyuna kadar süren bir yürüyüş

Şimdi bütün dünyamız Fallout olduğu için doğal olarak bu adamda nükleer savaş sonrası Amerika‘sında yürümeye karar vermiş. Serinin open World olan oyunları Fallout 3, New Vegas ve Fallout 4 olduğu için bunlarda yürümüş. Yine tahmin edeceğinizden daha kısa sürmüş haritaların tamamını yürümek. Fallout 3 71 dakika, New Vegas 69 dakika ve Fallout 4 56 dakika zaman alıyor.

İçimden ‘Bakkala git ekmek al deseler iki adım yürümezsin‘ demek geldi ama ben de çok farklı olmadığım için susuyorum.

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. Emre 1 year ago | Cevapla
    Fallout 3 ile New Vegas da göllerin etrafından dolaşmış, 4 te ortadan yüzerek geçmiş.. Etrafından dolaşsa daha uzun bir süre çıkabilirdi..

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Spintires: MudRunner duyuruldu! https://t.co/Fi6X1z7pL2 https://t.co/su5fTSmaHG
World of Tanks'in konsol sürümlerine hikaye modu geliyor! https://t.co/15OgA83QJ9 https://t.co/62byNBan0X

Flickr