Nesilden nesle aktarılan oyun kültüründe eğlencenin yanı sıra rekabetin de olduğunu bilirsiniz.

Dökülen ter ve gözyaşlarının sonunda birçok rekor kırılmış ve bunlar kitaplara yazılmıştır. Her sene çıkan Guinness World Record Gamer’s Edition bu senede oyun severlerin karşısında. Bilgi Üniversitesi Dijital Oyun Tasarım bölümü öğretim görevlilerinden ayrıca dergimizin editörlerinden biri olan Ertuğrul Süngü’nun de Türkçe Editörlüğünü yaptığı kitabı zevkle okuyacağınız kesin.

Akıl almaz rekorlar, inanılmaz istatistikler, ilham verici hikâyeler, ödüller, röportajlar, oyun dünyasındaki teknolojik gelişmeler ve göz kamaştıran fotoğrafları içinde barındıran kitabı elinizden bırakamayacaksınız.

En sevdiğiniz oyunlar arasındaki Mario, Overwatch, FIFA, WWE, Tekken, Street Fighter ve Rocket League’e dair inanılmaz rekor kayıtları, özel süper kahraman bölümü ve 2016’nın en büyük başarısı, oyun tarihine damgasını vuran Pokémon GO’nun en ilgi çekici hikâyeleri ile bir arada.
Eğer oyun oynama seviyorsanız bu kitabı kaçırmak istemezsiniz. Bizden söylemesi.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr