Nesilden nesle aktarılan oyun kültüründe eğlencenin yanı sıra rekabetin de olduğunu bilirsiniz.

Dökülen ter ve gözyaşlarının sonunda birçok rekor kırılmış ve bunlar kitaplara yazılmıştır. Her sene çıkan Guinness World Record Gamer’s Edition bu senede oyun severlerin karşısında. Bilgi Üniversitesi Dijital Oyun Tasarım bölümü öğretim görevlilerinden ayrıca dergimizin editörlerinden biri olan Ertuğrul Süngü’nun de Türkçe Editörlüğünü yaptığı kitabı zevkle okuyacağınız kesin.

Akıl almaz rekorlar, inanılmaz istatistikler, ilham verici hikâyeler, ödüller, röportajlar, oyun dünyasındaki teknolojik gelişmeler ve göz kamaştıran fotoğrafları içinde barındıran kitabı elinizden bırakamayacaksınız.

En sevdiğiniz oyunlar arasındaki Mario, Overwatch, FIFA, WWE, Tekken, Street Fighter ve Rocket League’e dair inanılmaz rekor kayıtları, özel süper kahraman bölümü ve 2016’nın en büyük başarısı, oyun tarihine damgasını vuran Pokémon GO’nun en ilgi çekici hikâyeleri ile bir arada.
Eğer oyun oynama seviyorsanız bu kitabı kaçırmak istemezsiniz. Bizden söylemesi.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Çinli teknoloji devi Xiaomi’nin Türkiye distribütörü Evofone oldu. https://t.co/1IRtQ3W4O9 https://t.co/hrCjGGccS9
RT @dergilik: #Cyberpunk2077 dünyasında duyguları hissetme ekipmanından, tercüme ekipmanına kadar her şey son teknoloji! Özgürce hareket ed…

Flickr