Gwent sevenler bu sete bayılacak!

The Witcher III’ün beklentilerimizi karşılamakla kalmayıp nasıl üzerine koyduğu malumunuz. Oyunun en önemli bileşenlerinden Gwent oyununun seti de bir fan tarafından gerçek hayatta yaratıldı.

Gwent bilindiği gibi oyun içinde oyun olarak tabir edebileceğimiz, başta oynayanlara karışık gelebilecek, ancak mantığını kavradığınız anda sanki bir hile gibi kullanıp voliyi vuracağınız bir kart oyunu. Oyunu bitirmek için Gwent oynamak zorunda değilsiniz, ancak oynayıp oyunda ilerlemenizi kolaylaştıracak şeylere daha kolay ulaşmak da elinizde.

Eğer Hearts of Stone DLC’sinin kutulu versiyonunu aldıysanız Gwent destenize ulaştınız demektir ancak bu yeterli gelmediyse Waffleguru’nun erkek arkadaşı için yaptığı aşağıdaki sete göz atmanızı öneririz. Muhteşem gözükmüyor mu sizce de?

Bu arada Gwent öğrenmek için Başar Coşkunoğlu’nun videosuna göz atabilirsiniz.

e71afucvbpof4eik4b3o

1

5

4

2

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

@feritemresoydan Firmalardan gelen basın bültenleri nadiren de olsa sıkıntılı olabiliyor, hemen fark edip el attık. :)
Team Razer ve Evil Geniuses yeniden…. https://t.co/gXdKsryihw https://t.co/o1rxNgvDYg

Flickr