Halo 5: Guardians için bitiş spoilerları verilmeye başlandı!

Halo 5: Guardians’ın Xbox One Exclusive’a çıkma tarihi 27 Ekim, peki nasıl oluyorda millet şimdiden bitiş senaryolarını gösterip, spoiler verebilir hale geliyor? Şöyle ki, erken kopyaları perakende’de satılmak için dağıtıldı ancak perakendeciler normalde oyunun satış gününden önce oyunu doğal olarak dağıtamazlar. Amerikada bir dükkan bunu görmezden gelip, oyunun normal çıkış tarihinden 2 hafta önce satmaya başladı ve olanlar oldu. Oyunu alanlar hemen bitişi hakkında spoiler vermeye ve hatta bitişlerini göstermeye başladı.

Halo hayranları oyunu spoiler bilmeden oynamak istiyorlarsa dişlerini sıkıp, online şekilde aratmazlarsa iyi olur, oyunun lucnh videosuda burada efenim.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Beklenmedik bir masaüstü RPG deneyimi: WEARPG https://t.co/wKc8gFGiBN https://t.co/apxnvcZHAi
ViewSonic, iF Design ödüllü taşınabilir LED projeksiyon cihazını tanıttı https://t.co/Vz1nXA1DI7 https://t.co/s4HXtVWLu0

Flickr