Halo 5’te aynı koltukta co-op günleri sona eriyor

Halo serisinin co-op modunun genel teması olan aynı koltukta oynama günleri, Halo 5: Guardians’ta oyun modları arasından çıkartılıyor.

Co-op’u başka bir şekilde oynamayı denediniz mi daha önce bilmiyoruz, ancak Halo serisinin en keyifli yanlarından biri olan split-screen co-op özelliği, oyunun ana hikayesinden çıkartılıyor. Sebebi tahmin edebileceğiniz gibi teknik, yeni nesil konsolların beklentilerimizden çabuk eskimeye başlaması Halo 5: Guardians’ı da vurmuş durumda ve Bungie 60fps oynanışı koruyabilmek için oyunun ana hikayesini arkadaşınız ile beraber, split-screen oynama seçeneğinden vazgeçti.

Bir diğer kötü haber ise, co-op’u Xbox Live üzerinden oynamak istediğinizde bunun ilk haberlerin aksine Gold üyelik gerektirecek olması.

Son haber ise, oldukça başarılı sonuçların alındığı Halo 5 beta’sının ardından bundan sonra tüm Halo oyunlarının açık beta’ya açılacak olması.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

"Londra'nın kasvetli havası yetmediyse üzerine bir de İspanyol gribi ve vampirleri ekleyelim!" Vampyr incelemesi;… https://t.co/xLhQIb8lx4
LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB

Flickr