Halo 5’te aynı koltukta co-op günleri sona eriyor

Halo serisinin co-op modunun genel teması olan aynı koltukta oynama günleri, Halo 5: Guardians’ta oyun modları arasından çıkartılıyor.

Co-op’u başka bir şekilde oynamayı denediniz mi daha önce bilmiyoruz, ancak Halo serisinin en keyifli yanlarından biri olan split-screen co-op özelliği, oyunun ana hikayesinden çıkartılıyor. Sebebi tahmin edebileceğiniz gibi teknik, yeni nesil konsolların beklentilerimizden çabuk eskimeye başlaması Halo 5: Guardians’ı da vurmuş durumda ve Bungie 60fps oynanışı koruyabilmek için oyunun ana hikayesini arkadaşınız ile beraber, split-screen oynama seçeneğinden vazgeçti.

Bir diğer kötü haber ise, co-op’u Xbox Live üzerinden oynamak istediğinizde bunun ilk haberlerin aksine Gold üyelik gerektirecek olması.

Son haber ise, oldukça başarılı sonuçların alındığı Halo 5 beta’sının ardından bundan sonra tüm Halo oyunlarının açık beta’ya açılacak olması.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr