Hearthstone telefonlara da çıktı!

Hearthstone: Heroes of Warcraft, akıllı telefonlara da çıktı.
Blizzard’ın ünlü Warcraft karakterlerinden oluşan strateji ve kart oyunu Hearthstone: Heroes of Warcraft 2014 yılında çıkmıştı. Birçok oyuncuyu kendine bağlayan oyun PC, Mac’den sonra iPad ve Android tabletlere de çıkmıştı.

Sonunda oyunun yapımcı firması oyunu küçük ekranlarda bekleyenler için akıllı telefonlara çıkardı. Oyun iPhone, iPod ve Android telefonlara da çıktı. Oyunun mobil versiyonunda arayüz ve oynanış gibi birçok öge değiştirildi. Yani oyun daha küçük ekranlar için yeniden tasarlandı. Ayrıca oyunun mobil versiyonundan giren oyuncular kart paketi hediyesiyle de karşılaşacak.

Oyunu iTunes ya da Google Play‘den indirebilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Beklenmedik bir masaüstü RPG deneyimi: WEARPG https://t.co/wKc8gFGiBN https://t.co/apxnvcZHAi
ViewSonic, iF Design ödüllü taşınabilir LED projeksiyon cihazını tanıttı https://t.co/Vz1nXA1DI7 https://t.co/s4HXtVWLu0

Flickr