Heavy Rain’in yaratıcısından; Detroit: Become Human

Heavy Rain ve Beyond: Two Souls gibi sinematik macera oyunlarının yapımcısı olan Quantic Dream yeni oyununu duyurdu.

Detroit: Become Human adındaki oyunun oyun motoruyla yapılan fragmanında Kara adından, duyguları ve tutkuları olan bir robotun, üretildiği fabrikadan ayrıldıktan sonraki yaşantısından kesitler izliyoruz. Oyunun tıpkı Heavy Rain ve Beyond: Two Souls gibi sinematik bir oynanışa ve muhteşem görsellere sahip olacağı açık.

Oyun aslen daha önce yayınlanmış olan “Kara” adında bir teknoloji demosuna dayanıyor. 27 milyon kez izlenen bu teknoloji videosunun gördüğü ilgiyi yabana atmayan Quantic Dream bunun üzerine bir hikaye geliştirmiş durumda.

Oyunun PS4 exclusive olacağı neredeyse kesin, çıkış tarihi ise henüz açıklanmadı.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Yerli yapım Curse of Anabelle oyunseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. https://t.co/tZgSc9sfgk https://t.co/vbg8WfI4zu
Overwatch’ta Yeni Görev, Yepyeni Ödüller! https://t.co/1XRkloAaTW https://t.co/19dr6MGx3X

Flickr