Heavy Rain’in yaratıcısından; Detroit: Become Human

Heavy Rain ve Beyond: Two Souls gibi sinematik macera oyunlarının yapımcısı olan Quantic Dream yeni oyununu duyurdu.

Detroit: Become Human adındaki oyunun oyun motoruyla yapılan fragmanında Kara adından, duyguları ve tutkuları olan bir robotun, üretildiği fabrikadan ayrıldıktan sonraki yaşantısından kesitler izliyoruz. Oyunun tıpkı Heavy Rain ve Beyond: Two Souls gibi sinematik bir oynanışa ve muhteşem görsellere sahip olacağı açık.

Oyun aslen daha önce yayınlanmış olan “Kara” adında bir teknoloji demosuna dayanıyor. 27 milyon kez izlenen bu teknoloji videosunun gördüğü ilgiyi yabana atmayan Quantic Dream bunun üzerine bir hikaye geliştirmiş durumda.

Oyunun PS4 exclusive olacağı neredeyse kesin, çıkış tarihi ise henüz açıklanmadı.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr