Hentbol oyununa buyurun…

Sizi bilmem ama ben ilkokul çağlarımda en fazla Hentbol’a ilgi duyardım, sırf bu yüzden anneme diktirdiğim minik, yünden hentbol topu hala evde bir yerlerde olmalı.

Son on senede büyük bir düşüş içine giren ve eski kitlelerini mumla aramaya başlayan Hentbol bir türlü oyun dünyasında hak ettiği yeri bulamadı. Bigben Interactive’in iddiasına göre “ilk hentbol simülasyonu” olan oyun şimdilik steam kullanıcılarından oldukça olumlu puanlar almayı başardı ve türün “gerçek” ilk temsilcisi IHF Handball Challenge 14’e göre açık ara daha iyi bir oyun gibi gözüküyor.

Oyun belki ilk değil ama şimdiye kadar hazırlanan irili ufaklı Hentbol oyunları arasında en iyisi olmaya aday, eğer siz de ilgileniyorsanız Steam indirimleri ile 47,20 tl karşılığında edinmeniz mümkün, ayrıca oyunu Xbox 360, Xbox One ve yarından itibaren de PS4, PS3 ve PsVita’da bulabilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Logitech, “2018 iF Design Awards”tan ödülleri topladı. https://t.co/i0eMK9HYfp https://t.co/Plr7dXkBVm
The Division 2: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan... https://t.co/ZCuX1baJbg https://t.co/EizBvssnic

Flickr