Heroes of the Storm için yeni 2 karakter geliyor!

Varian ve Ragnaros yolda!

BlizzCon 2016 açılış töreninde, Heroes of the Storm için yeni gelecek olan 2 karakter açıklandı. Açılış töreni sayesinde, Warcraft serisinden gelen bu iki karakterin Varian ve Ragnaros olduğunu öğrenmiş olduk.

Bunlardan Varian, çok yönlü olarak tanımlayabileceğimiz bir karakter ve bu roller nasıl kullanmak istediğimize bağlı olarak değişiyor. Mesela bir kalkan kullanarak savaşçı rolünde ya da suikastçı olarak oynayabiliriz. Ve aynı şekilde Blizzard’ın söylediğine göre Ragnaros, minyonları yanıcı alevleriyle saldırması, lav özelliği ve bir çok yakıcı yeteneği bulunmasıyla dikkat çekiyor.

heroes-of-the-storm

Varian’ın Heroes of the Storm testlerinden sonra yani yaklaşık Kasım ayının 15’inden sonra gelmesi bekleniyor. Ragnaros ise Aralık ayını bekliyor.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL ekibi olarak bayramınızı kutluyoruz! https://t.co/DU3zBeKiYg https://t.co/txCLa124UD
Dünyanın en büyük Hello Kitty koleksiyonu! https://t.co/n3xIk6ouyr https://t.co/r8BL0vyebu

Flickr