Hitman iki ayrı fiyat etiketi ile çıkacak!

Yani biz buna “season pass” deyip geçecek olsak da IO Interactive bu fiyat düzeylerini başka şekilde bizlere sunmakta ısrarlı.

Buna göre 11 Mart tarihinde satışa çıkacak olan Hitman için sunulan “tam içerik” paketi 60 dolar fiyat etiketine sahip olacak, fiyat düzeyine bakarsak oyun ülkemize geldiğinde PC için bile 200tl düzeyini zorlayacak demektir bu paket ile. Oyun açılış gününde 6 farklı senaryoya, 800 farklı kontrat hedefine ve şehir olarak da Paris, Sapienza ve Marakeş’e sahip olacak ve Nisan, Mayıs ve Haziran aylarında da bu şehirlere sırasıyla Tayland, Amerika Birleşik Devletleri ve Japonya eklenecek, şehirler ise henüz açıklanmış değil.

Mart ayında başlayacak olan canlı içerik ile de oyuna “belli bir zaman süresi içinde indirilmesi gereken” hedefler, haftalık etkinlikler, yeni kontrat hedefleri eklenecek. 60 dolarlık paket tam olarak bunları kapsıyor, ayrıca PC ve PS4 beta için de erişim hakkı veriyor.

Oyunun bir de 35 dolarlık Intro Paketi olacak ve 6 senaryo, 800 hedef ve ilk üç şehri kapsayacak. Eğer sonradan paketi upgrade etmek isterseniz cebinizden 30 dolar daha çıkacak.

Aşağıda tam detayları görebilirsiniz.

144353673744

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. BeetleBee 2 years ago | Cevapla
    Oyunu çok yakından takip etmiyorum ama hakkında 1-2 şey okudum.Sürekli yapımcı ekip garip garip mevzulara girmeye çalışıyor.Yok oyunu böyle çıkartcaz şu eklenecek, içerik şöyle genişleyecek falan filan.Görünürde çok şey vaad eden ama çıktıktan 1 yıl sonra unutulacak yapımlardan biri daha geliyor bence.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Metin 2'de yeni bölge hazır! Üstelik LEVEL okurlarına 250 adet bonus kod da hediye. Bonus kodunuzu almak için;… https://t.co/t25SVY9ddX
Playstore’da bayrama özel indirimler var! https://t.co/vZsIQqdCuF https://t.co/mUFGdJM5sC

Flickr