Hitman’in çıkış tarihi açıklandı!

Dün ilk trailer’ı paylaşıldıktan sonra Hitman’in çıkış tarihi ve hangi konsollara çıkacağı konusu da netleşmiş durumda.

Buna göre oyun 8 Aralık tarihinde PC, Ps4 ve Xbox One’a çıkacak ve bundan önce sadece Playstation 4 sahiplerine özel olarak beta’ya açılacak. Oyunun beta’sının altı farklı göreve sahip olması beklenirken buna katılabilmek için oyunu ön siparişle edinmeniz şart.

Yeni Hitman oyununun serinin eski oyunlarının açık uçlu görev yapısını geliştirmesi ve bir adım ileri götürmesi bekleniyor. İtalya, Fas, Paris ve henüz açıklanmayan başka şehirlerde geçecek olan ana senaryonun artık altıncı oyununa ulaşan bu seriye yeni bir soluk getirmesini bekliyoruz. Bunun yanında oyuna dair beklentimizi arttıran en önemli detaylardan biri oyunun kullanıcılar tarafından yaratılacak görevleri (kontrat) destekleyecek olması. Her hangi bir oyunun içine ‘modlanabilirlik’ katıldığında kendi değerini ne kadar aşabildiğini biliyoruz, açıkçası harika bir eklenti olmuş.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr