Hohokum’un yapımcısı dağıldı!

7 senenin ardından oyunun yapımcıları Ricky Haggett, Nat Marco ve Mark Inman solo kariyerlerine devam etme kararı aldılar, tıpkı bir boyband gibi.

Son yıllarda gördüğümüz en hoş ve en abuk oyunlardan biri olan Hohokum ile tanınan ekip, bunun yanında en az bir o kadar absürt bir PsVita toplaması olan Frobisher Says ve Keita Takahashi’nin Tenya Wanya Teens oyunlarında da yapımcı koltuğunda oturmuşlardı.

Yaratıcı ekip kendi yollarına ayrılmış olmasına rağmen Honeyslug faaliyetlerine devam edecek, kağıt üstünde. Firma oyun kataloğunda bulunan eski oyunları satmaya devam ediyor, belki bir kaç konsol portu da beklemek mümkün olabilir, diğer taraftan “big three” yokken yeni bir proje beklemek oldukça iyimser olacaktır.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr