Hohokum’un yapımcısı dağıldı!

7 senenin ardından oyunun yapımcıları Ricky Haggett, Nat Marco ve Mark Inman solo kariyerlerine devam etme kararı aldılar, tıpkı bir boyband gibi.

Son yıllarda gördüğümüz en hoş ve en abuk oyunlardan biri olan Hohokum ile tanınan ekip, bunun yanında en az bir o kadar absürt bir PsVita toplaması olan Frobisher Says ve Keita Takahashi’nin Tenya Wanya Teens oyunlarında da yapımcı koltuğunda oturmuşlardı.

Yaratıcı ekip kendi yollarına ayrılmış olmasına rağmen Honeyslug faaliyetlerine devam edecek, kağıt üstünde. Firma oyun kataloğunda bulunan eski oyunları satmaya devam ediyor, belki bir kaç konsol portu da beklemek mümkün olabilir, diğer taraftan “big three” yokken yeni bir proje beklemek oldukça iyimser olacaktır.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr