HoloLens ve Minecraft ortaklığına bayıldık!

Hololens son zamanlarda tekrar popüler olan ve bir rüzgar yakalamayı başaran VR sistemler içinde en fazla beklediklerimizden biri.

Son yılların en büyük çılgınlıklarından birisi haline gelen Minecraft’ın Hololens ile ortaklığına daha önce tanık olmuş ve oldukça da etkilenmiştik. Gördüklerimizin yetmediğini düşünmüş olacaklar ki Microsoft E3 basın konferansı sırasında adeta şov yaptı.

Olayların HoloLens’in gözünden nasıl gözüktüğünü simüle eden özel bir kamera kullanan ekip, tıpkı bir masaüstü oyunuymuş gibi Minecraft dünyasını üçüncü boyuta getirdi ve adeta 3D yazıcıdan çıkan bir esermiş gibi Minecraft haritalarının masaüstünde canlandığını gördük. Eğer Hololens bu kalitede bir VR performansı gösterecekse, gerçekten sabırsızlığımız bir kat daha artacak demektir.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Games Week 2018 bünyesinde BAU E-Sports ile organize edilecek olan PUBG, Fortnite, CNR Games Week CS:GO Masters, St… https://t.co/dgbK44Idfv
Yeni Razer Blade Dünyanin En Küçük 15.6 inç Oyun Laptop’u https://t.co/5bJ1QDjqv5 https://t.co/SQHGn9uRKA

Flickr