Horizon: Zero Dawn için yepyeni oynanış videosu!

Senelerdir Killzone serileri ile bildiğimiz, bu satın yazarı gibi gamepad’den fps özürlü birini bile serinin tutkunu yapan Guerilla, Playstation 4’e özel oyunu Horizon – Zero Dawn’u E3 fuarında tanıtmıştı hatırlanacağı gibi.

Bu seferki oyunumuz tek kelimeyle post-apokaliptik-tarih öncesi diye tabir edebileceğimiz tuhaf bir dünyada geçiyordu. Robotlar, silahlı robot dinozorlar,dev ağaçlar, gizliliğe önem veren bir oynanış ve nihayetinde survival mekanikleri. Horizon – Zero Dawn’un 2016 yılında Ps4’e çıkmasını bekliyoruz.

Paris Game Week sırasında yayınlanan yeni oynanış videosunda kahramanımız Aloy, avcı tuzaklarından da yardım alarak robotik bir dinazoru yere sermekle meşgul!

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Games Week 2018 bünyesinde BAU E-Sports ile organize edilecek olan PUBG, Fortnite, CNR Games Week CS:GO Masters, St… https://t.co/dgbK44Idfv
Yeni Razer Blade Dünyanin En Küçük 15.6 inç Oyun Laptop’u https://t.co/5bJ1QDjqv5 https://t.co/SQHGn9uRKA

Flickr