HotS menüsünde Duck Hunt oynamak!

Artık iyiden iyiye yerini sağlamlaştıran ve bir o kadar da hayatımızın içine giren Heroes of the Storm’un yeni bir easter-egg’i ortaya çıktı.

Gözüken o ki son yamasının ardından Heroes of the Storm için bir mini-oyun eklemiş Blizzard. Bunun için öncelikle Hero Select ekranında Monk Kharazim’in üzerine gelmeniz ve arka plandaki ağaçların üzerine birkaç kez tıklamanız gerekiyor. Bunu yaptıktan sonra sol üst köşede kaç merminizin kaldığını gösteren bir HUD çıkacak ve ağaçların arasından bir ördek havalanacak. Eski oyunlardan tahmin edebileceğiniz gibi ördek giderek hızlanıyor ve siz de giderek ıska geçiyorsunuz.

Blizzard’ın zaman zaman eklediği easter-egg’lerin en günceli bu, oyuna sahipseniz deneyin bakalım 🙂

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Beklenmedik bir masaüstü RPG deneyimi: WEARPG https://t.co/wKc8gFGiBN https://t.co/apxnvcZHAi
ViewSonic, iF Design ödüllü taşınabilir LED projeksiyon cihazını tanıttı https://t.co/Vz1nXA1DI7 https://t.co/s4HXtVWLu0

Flickr