Humble Bundle’da Capcom çılgınlığı!

Humble Bundle çok uygun fiyata güzel bir Capcom paketi yayınladı. Resident Evil, Dead Rising ve daha fazlasını bu pakette bulabilirsiniz!

Dead Rising 3: Apocalypse Edition, Dead Rising 2, Dead Rising 2: Off the Record, Resident Evil HD REMASTER, Resident Evil 0 HD REMASTER ve daha bir çok oyunu içeren pakete buradan ulaşabilirsiniz.

Toplamda $229 değerinde olan oyunlar arasından istediğinizi seçip, uygun bir fiyata istediğiniz paketi tercih edebilirsiniz. İşte oyunların listesi ve sistem gereksinimleri burada.

Ayrıca Humble Bundle’ın bir diğer güzel etkinliği ise toplanan paralarla yardım kuruluşlarına bağışta bulunması. Humble Bundle her ay farklı bir yardım kuruluşu seçiyor ancak siz bağış yapacağınız yeri kendiniz de belirleyebiliyorsunuz.

Son olarak indirim paketlerini alanlara %10 Humble Bundle 1 aylık abonelik indirimi, %40 Resident Evil 7, %50 Dead Rising 4 veya yine %50 Street Fighter V indirim kuponu bonus olarak veriliyor.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Kinguin'in kurucusu Viktor Romaniuk Wanli ile oyun dünyası, blockchain ve https://t.co/fi7ZCtuQIT üzerine konuştuk.… https://t.co/1e3iLoIFZp
RT @fabisad: Üyemiz Merve Çay (@mrvcy) bu ayki Level Dergisi (@leveltr) ’nde manga ve animeye uyarlanmış edebiyat eserleriyle bahar anime s…

Flickr