İç çamaşırları görünmez kılan glitch, bir bu eksikti!

Hayır zaten Metal Gear Solid V: The Phantom Pain oynarken Quite’ı sürekli iç çamaşırlarıyla ya da yarı çıplak halde görmemiz yetmiyormuş gibi şimdi de Japonyada yayınlanan Moero Crystal adlı oyunda iç çamaşırları da göremez olduk.

Şimdiden uyarmak isteriz ki bazılarınızın hoşuna gitmeyebilecek ekran görüntüleri yer alabilir.

Uyarımızı’da koyduktan sonra devam edebiliriz. Moero Crystal, kutsal bir sütyeni aradığımız ve özel güçlere sahip iç çamaşırı giydiğimiz bir oyun. Evet nereye gittiğini anladınız siz, yine de hatırlatmak gerekir ki bu gerçek bir oyun ve gerçek bir oyun yapımcı tarafından yapıldı.

Yahoo! News Japan’a göre oyunu oynayanların pek çoğu kıyafet değiştirme ekranında iç çamaşırı olmadığını fark ediyor ve bug diyerek report ediyorlar yani yeni bir mini güncellemenin gelmesi an meselesi. Bazıları programlama hatası derken bazıları ise oyuna ait bir özellik diyor (Tabii canım…). Bizden söylemesi, bu oyun tüm dünyada çıksaydı şuan en çok konuşulan oyun olmuştu.

1450285466399057191

1450285466550190375

1450285466594728999

3 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. Orkun 4 years ago | Cevapla
    Evet bu görüntüler hakikaten de hoşuma gitmedi. Daha fazla ayrıntı beklerdim. :D
    • Zantara 4 years ago | Cevapla
      Ayrıntı olsaydı burada böyle bir haber görmezdin @Orkun :D

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

RT @KaanDogandemir: Artık posterleri değerlendirmenin vakti gelmişti. Teşekkürler sevgili @leveltr ailesi✌️✌️ https://t.co/VonsBqWOuf
Korku ve aksiyon oyunu GTFO Erken Erişim’e açıldı https://t.co/4mXxcR60Id https://t.co/FVXzSrItGg

Flickr