Bugün yaşı 30’ların üstünde olan ve gençliği RPG oyunlarında zindan temizlemekle geçmiş dinozorları ilgilendiren bir haberimiz var.

GOG’da bugünden itibaren 1980’lere uzanan üç farklı paket satışa çıkmış durumda ve bu üç pakette toplam 13 RPG oyunu meraklılarını bekliyor, üstelik hiç fena bir tutardan değil.

Bu paketlerin ilki olan Forgotten Realms: The Archives – Collection One‘ın satış fiyatı 10 dolar ve pakette bir zindan temizleme efsanesi olan Eye of the Behonder’ın üç oyunu birden var.

İkinci paket olan ve yine 10 dolardan satışta olan Forgotten Realms: The Archives – Collection Two‘da ise Curse of the Azure Bonds, Gateway to the Savage Frontier, Hillsfar, Pools of Darkness, Pool of Radiance, Secret of the Silver Blades, Treasures of the Savage Frontier ve D&D: Unlimited Adventures bulunuyor.

Nihayet üçüncü paket Forgotten Realms: The Archives – Collection Three‘de Dungeon Hack ve Menzoberanzan gibi iki efsane bulunuyor ve fiyatı 6 dolar.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

14 Şubat Sevgililer Günü'nde hangi oyunları oynadık? https://t.co/sB2OmLI7G1 https://t.co/8g7gCQf1ku
Black Panther sinemalardan önce “LEGO Marvel Super Heroes 2″ye geldi https://t.co/62PFr92vR0 https://t.co/rFv1F3zhPf

Flickr