İlk GTA’dan başlayıp son oyuna kadar süren bir yürüyüş

İnternet kendini oyunlara adamış çılgın fikirlere sahip insanlarla dolu. Her gün artık daha fazla şaşıramam derken yeni garip bir şeyler ile karşılaşıyorum.

TheyCallMeConor isimli dev bir sabıra sahip youtube kullanıcısı ilk GTA oyunundan başlayan ve serinin bütün oyunları boyunca süren bir yürüyüşe çıkmış. Amacı haritanın başından sonuna kadar gitmek. Bunu yapıp bir video hazırlamış.

Bu yürüyüş aslında benim beklediğimden çok daha kısa sürmüş. Bütün seriyi tamamlamak 4 saat 40 dakikasını almış.

Videoyu izlerken eminim ister istemez büyük bir nostalji rüzgarına kapılacaksınız. Sanırım ilk ve üçüncü oyun hala favorim olarak kalacak

Bundan sonra eminim bütün serilerdeki her bir karışı tek tek gezip videosunu koyan da çıkacaktır. O zamana kadar insanların sabrına ve boş zamanına hayret etmeye devam edeceğiz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Logitech, “2018 iF Design Awards”tan ödülleri topladı. https://t.co/i0eMK9HYfp https://t.co/Plr7dXkBVm
The Division 2: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan... https://t.co/ZCuX1baJbg https://t.co/EizBvssnic

Flickr