Impossible Creatures artık Steam’de!!! Yani, şey… 13 yıl sonra

İnsan bir yerden sonra oynadığı oyunları da unutuyormuş. Şu oyunun Steam‘de yer aldığını görmesem hayatta aklıma gelmezdi. Halbuki oyunda saçmalamak için az uz da vakit geçirmemiştim başında. O zamanlar bir çok kişinin ya interneti yoktu ya da bağlantı kötüydü, öyle bir birimize yaptığımız şeyleri de gösteremiyorduk. Ancak başkasının evine gidince oyunun CD’sini görünce heyecanlanıp ‘Aaaa sen ne yaptın bir bakayım mı?’ diyorduk.

İşte böyle bir oyundu Impossible Creatures. Tanıdığım kimse oturup da oyunu derinlemesine oynamamıştı ama şu garip gurup hayvanlar yaratma konusunda baya vakit harcamıştı. Yani zamanında öyle çok büyük bir oyun da değildi ama şimdi neden bilinmez günümüz teknolojisine uyarlanıp Steam üzerinen satışa sunuldu. Bir bakın isterseniz, belki ilginizi çeker.

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Beklenmedik bir masaüstü RPG deneyimi: WEARPG https://t.co/wKc8gFGiBN https://t.co/apxnvcZHAi
ViewSonic, iF Design ödüllü taşınabilir LED projeksiyon cihazını tanıttı https://t.co/Vz1nXA1DI7 https://t.co/s4HXtVWLu0

Flickr