Limbo’nun yapımcısından: INSIDE

İlk defa 2014 yılında gösterilen ve meşhur Limbo’nun yapımcısı Playdead tarafından geliştirilen INSIDE, 29 Haziran tarihinde Xbox One’a özel olarak piyasaya çıkacak.

Öncelikle bir ara hiç bitmeyecekmiş gibi duran geliştirme aşamasını geride bırakması iyi haber, Xbox Play Anywhere özelliğinden (Xbox One & W10) faydalanmayacak olması ise kötü. E3’te tanıtılan hemen her Xbox One oyununun aksine INSIDE şu anda sadece Xbox One’a özel.

Oyun aşağıdaki 10 dakikalık oynanış videosunda da görebileceğiniz gibi, özellikle de daha önce Limbo oynadıysanız kendinizi evinizde hissetmenizi sağlıyor. Oynanış ve oyunun akışı fena halde Limbo’yu andırırken, gerilim düzeyi de fazlasıyla artmış. Hemen her dakika peşinizde birileri veya bir şeyler var ve sürekli olarak üzerinizde deneyeler yapan/yapmaya çalışan bir organizasyondan canınızı kurtarmaya çalışıyorsunuz.

Bu arada Limbo’nun dünden itibaren Xbox One üzerinden ücretsiz olarak indirilebildiğini de hatırlatalım.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL ekibi olarak bayramınızı kutluyoruz! https://t.co/DU3zBeKiYg https://t.co/txCLa124UD
Dünyanın en büyük Hello Kitty koleksiyonu! https://t.co/n3xIk6ouyr https://t.co/r8BL0vyebu

Flickr