Jediturk “Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi” Özel Gösterimi ve Organizasyonu!

Jediturk, kökeni 1997 yılında Türkiye’de internetin yaygınlaşmaya başlaması ile internet üzerinden iletişim kurarak bir araya gelen ülkemizin ilk ve en eski hayran grubu.

Şimdiye kadar, sosyal medya ve internet içeriğini günü gününe takip eden bir grup olarak bugüne kadar bütün ulusal kanallarda, gazetelerde ve dergilerde röportajlar ve özel projelerle ülkemizdeki Star Wars sevenlere basın yoluyla içerik desteği verdiler.

19 yıllık bu süreçte Lucasfilm Türkiye temsilcisi tarafından resmi referans olarak tercih edilip tüm Lucasfilm etkinliklerinin fan kitlesinin organizasyonlarını yaptılar.

Her Star Wars filminde olduğu gibi yeni gelecek olan”Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi” filmi için de organize olup tamamen kendi imkânlarıyla bir sinema kompleksinde Özel Gösterim ve etkinlikler düzenliyorlar. Profilo AVM içinde yer alan tiyatro salonu ve Cinema Pink de bir araya gelme kararı almışlar.

Filmi, bu tutkularını birlikte yaşamak isteyen hayranlar için unutulmaz bir parti ve gösterime dönüştürme kararı alarak 14 Aralık 2016 Çarşamba gecesi 21.00 da gerçekleşecek bu özel gösterim için 400 kişilik bir organizasyon hazırlanmış.

Türkiye’de ilklerin yaşanacağı, bir çoğu filmlerdeki karakterlerin kostümleri ile filmi izlemeye gelecek 400 kişilik özel gecenin programını aşağıda bulabilirsiniz.

Yer: Profilo AVM, Tiyatroları 1. Salon Program:

14.00 Jediturk ekibi etkinlik alanında yerini alacak

16.00 DJ set müzik yayını başlayacak, Tv ve yazılı basından gelen medya mensuplarıyla, Star Wars temalı röportajlar ve çekimler yapılacak.
18.30 Misafirler tiyatro salonuna davet edilecek.
19.00 Açılış konuşması
19.10 Işın Kılıcı Gösterisi
19.20 Kostüm Yarışması
19.50 Bilgi yarışması
20.20 interaktif Drama
20.40 Kapanış konuşması ve sinema salonlarına geçiş.

21.00 Film Gösterimi Cinema Pink salonları

Organizasyon öncesinde, esnasında ve ayrıca sinema girişinde tüm televizyon, yazılı ve dijital ortamda yayın yapan medya mensupları için fotoğraf, video çekim ve röportaj olanakları da kendileri tarafından sağlanacak.

İletişim:
Kağan Atsüren: kagan@jediturk.com

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Yerli yapım Curse of Anabelle oyunseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. https://t.co/tZgSc9sfgk https://t.co/vbg8WfI4zu
Overwatch’ta Yeni Görev, Yepyeni Ödüller! https://t.co/1XRkloAaTW https://t.co/19dr6MGx3X

Flickr