Just Cause 3’e oynanış videosu!

E3 2015’de yayıncı firmalar ellerindeki oyunları bir bir dünyaya tanıtıyor ve Square Enix’de ilk bombasını Just Cause 3 ile patlattı. Yapımcı ekip Avalanche Studios, oyunun 1 Aralıkta piyasada olacağının müjdesini verdi ve oynanışa dair detaylar içeren bir video yayınladı. Yayınlanan yeni videonun yine açık dünya olduğunu görüyoruz. Oyunun oldukça aksiyon dolu bir oynanışa sahip olduğu gördük ve ikinci oyuna göre yapılan geliştirmeler videoda yer alan diğer detaylar.

Oyun boyunca düşmanlarımızı oldukça farklı şekillerle alt edebileceğimiz de videoda gösterilen diğer bir detay. Aynı zamanda Just Cause’un açık dünya teması nedeniyle araçların önemi üçüncü oyunda da kendini koruyacak ve pek çok aracı kullanabileceğiz. Videoda patlayıcı dolu bir kamyonun düşman üssüne çarpıp patlaması heyecan vericiydi. Bunun gibi pek çok farklı şekilde düşmanlarımızda savaşabileceğiz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr