Just Cause 3 Expansion Pass ile üç ayrı DLC gelecek!

Aralık ayında bizlerle buluşacak olan Just Cause 3’ün Expansion Pass’ini satın alan oyunculara Air, Land ve Sea adında üç eklenti paketi gelecek.

30 Kasım’a kadar sipariş verenler için %10 indirim olmakla birlikte bu tarihten sonra 25 dolara satılması beklenen eklenti paketi ve DLC’lerin detayları hakkında ise bir açıklama yapılmış değil ancak yeni görev tipleri, yeni araçlar, yeni görevler, yeni düşmanlar ve araçlar bekliyoruz. Expansion Pass sahiplerinin bu ek içeriklere herkesten bir hafta önce ulaşabileceğini de ekleyelim.

Ayrıca Expansion Pass satın alanlar ilk günden itibaren Flame Wingsuit’e ve Paraşüt skinlerine ulaşabilecek.

Eh işte diyerek başladığımız Just Cause 3 bir şekilde yılın en fazla beklenen oyunlarından birisi olmayı başardı, bakalım yüksek beklentilerimizi ne kadar tatmin edecek.

jpg

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Yeni Razer Blade Dünyanin En Küçük 15.6 inç Oyun Laptop’u https://t.co/5bJ1QDjqv5 https://t.co/SQHGn9uRKA
Logitech’ten oyunsever öğrencilere “Yaza Merhaba” sürprizi https://t.co/6xCi7IxDQG https://t.co/OWh0iqizkL

Flickr