Just Cause 3 için 360 derece oynanış videosu!

Warcraft’ın yeni filminin teaser’ıyla meşhur olan 360 videolar tüm hızıyla devam ediyor, bu seferki ise oldukça hareketli.

Rico’nun Marvel’ın süper kahraman hikayelerine taş çıkartacak yetenekleri malumunuz. Firmanın şimdiye kadar oldukça “patlayıcı” ekran görüntüleri, oynanış videoları ve devamlı videolar yayınladığına tanık olmuştuk, şimdi sıra Rico’nun peşinden göklerde süzüleceğimiz 360 derece videoda!

Videonun çok iyi işlenmiş olduğunu söylemek zor, ancak fikir güzel. Bu detayda grafiklere sahip bir oyunda çevremize bakarken yaşadığımız görüntü bulanıklığını da normal karşılamak gerek.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr