Just Cause 3, PS4’te daha iyi çalışıyor!

Çok yeni yapılmış bir röportaj sağolsun, artık herkes Just Cause 3’ün PS4 ve Xbox One’da kullanacağı çözünürlüklerden haberdar oldu!

GamingBolt’ta yapılmış bir röportaja göre, oyun PS4’te 1080p ile çalışırken Xbox One’da 900p ile oynanıyor. Bu çok telaşlandırıcı bir durum değil. Büyük ekranda açık çözünürlük iyidir, ancak ufak bir farkın gözle görülür sonuçları olacağını da düşünmüyoruz.

Bilindiği gibi Just Cause 3 gibi dev bir projeyi hemen hemen tamamlayan ve Mad Max ile de bizlerin beğenisini kazanamamış da olsa iyi satış rakamlarına ulaşan Avalanche Studios, 24 çalışanı işe yollarını ayıracağını açıklamıştı.

Sistemi oynamasına müsaade etmeyecekler için 41 dakikalık oynanış videosu aşağıda.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Beklenmedik bir masaüstü RPG deneyimi: WEARPG https://t.co/wKc8gFGiBN https://t.co/apxnvcZHAi
ViewSonic, iF Design ödüllü taşınabilir LED projeksiyon cihazını tanıttı https://t.co/Vz1nXA1DI7 https://t.co/s4HXtVWLu0

Flickr