Just Cause 3’ün 1036 kilometre karelik (!!!) haritası

E öh. Ben gerçek hayatta günde topu topu 1km’lik alanı zor görüyorum, siz bunu nasıl yarattınız ve uğraştınız. Just Cause‘un akdenizdeki kurgu adası Medici biraz büyük. Gerçekten büyük. En azından bu yaz akdeniz adalarında tatile gidemediyseniz Just Cause‘da bu isteğinizi biraz olsun tatmin edebilirsiniz. Ben zaten artık oyunlarda aksiyonu bıraktım, sadece geziyorum. Sanırım biraz yaşlandım.

Oyun haritası üç ana bölgeye ayrılabilir. Birincisinde adanın zengin ve fakir şehirleri var. İkincisinde ise askeri üsler konumlanmış durumda. Üçüncüsü ise yapımcıların ‘Game of Thrones‘ alanı dedikleri kayalar ve ormanlıklardan oluşan alan. Bu alan aynen Game of Thrones’daki gibi büyük bir duvar ile ortadan ayrılmış durumda. Adada bir çok tarihi kalıntılar ve adanın gerçek bir yer gibi hissedilmesini sağlayacak unsurlar olacak.

Diktatörlük ile yönetilen Medici adasını Rico ile kurtarmamıza bir ay kaldı.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr