Just Cause 3’ün ilk DLC’si tam Rico’ya göre!

Aralık ayında piyasaya çıktıktan sonra özellikle PC versiyonu ciddi eleştirilere maruz kalsa da eğlence beklentimizi fazlasıyla karşılayan oyunun ilk DLC’si hazır.

Air Land Sea Expansion Pack’e dahil olan ilk bölüm Sky Fortress adını taşıyor ve aşır silahlandırılmış bir Wingsuit ile beraber geliyor, tam da Rico’nun aşırılığına uygun bir seçim olmuş. Bavarium Wingsuit’te makineli tüfek ve roketler standart donanım, laf değil.

25 dolara satılan Air Sea Land Expansion Pass’ten ayrı olarak da 9.99$’a satın alınabilecek olan eklentinin peşinden ise yine aynı fiyata satılması beklenen Mech Land Assault pack gelecek ki aşağıda eklentide yer alması beklenen canavarın ilk eskizlerini bulabilirsiniz.

Bu yıl sona ermeden satışa çıkması beklenen Bavarium Sea Heist ile de oyunun ilk parti (muhtemelen son parti aynı zamanda) DLC’leri tamamlanmış olacak.

15658

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Playstore’da bayrama özel indirimler var! https://t.co/vZsIQqdCuF https://t.co/mUFGdJM5sC
Death Stranding yine kafamızı allak bullak etti… https://t.co/GqxbhAef1Q https://t.co/uApY5gYBe6

Flickr