Just Cause 3’ün ilk oynanış videosu görücüye çıktı!

Yakıp yıkmaya hazır olun! Daha önce sadece görsellerinin görücüye çıktığı Just Cause 3, an itibariyle ilk oynanış videosunu meraklı gözlerin ilgisine sundu. Hatırlarsanız, özellikle serinin ikinci oyunu, büyük bir hayran kitlesi yakalamıştı. Yeni konsolların gün yüzüne çıkmasından sonra yeni bir Just Cause farz olunca yapımcı firma da kolları sıvadı haliyle.

Bilen bilir, türünün diğer örneklerine nazaran bolca aksiyon, absürd sahneler ve gayet hararetli bir oynanış yapısı vardır Just Cause konseptinin. İşte bu detaylar, artık yeni konsollar ve PC için, daha iyi bir görsel kaliteyle tekrar bizimle olacak. Oyunun hikayesi hakkında şu an için herhangi bir detay yok ama böyle bir oyunu hikayesi için oynamak isteyen sayısı da pek azdır herhalde.

Just Cause 3, 2015’in son çeyreğinde piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. Şimdilik, başınıza gelecekleri özetleyen bu ilk oynanış videosuyla başbaşa bırakalım sizi.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Logitech, “2018 iF Design Awards”tan ödülleri topladı. https://t.co/i0eMK9HYfp https://t.co/Plr7dXkBVm
The Division 2: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan... https://t.co/ZCuX1baJbg https://t.co/EizBvssnic

Flickr