Kan kırmızısı MGSV:TPP temalı PS4 ön siparişte!

Kojima Productions tarafından yapımı süren aksiyon oyunu Metal Gear Solid V: The Phantom Pain’in 1 Eylül tarihinden itibaren piyasaya sürüleceği duyurulmuştu. Metal Gear Solid V: The Phantom Pain temalı sınırlı üretim PS4’ler önsiparişe çıktı.

Kan kırmızısı renkte olan Metal Gear Solid V: The Phantom Pain temalı PS4’ler ön siparişe çıktı. Sınırlı üretim PS4 yanında yine sınırlı üretim olan Metal Gear Solid V: The Phantom Pain oyunuyla, Metal Gear Solid V: The Phantom Pain temalı DualShock 4 ve özel robot eliyle birlikte geliyor. İlk başta sadece Asya kıtasında satılıcağı duyurulan sınırlı üretim PS4’lerin daha sonra Yeni Zelanda, Avrupa ve Avusturalya’da da satılacağı duyurulmuştu.

Öte yandan Metal Gear Solid V: The Phantom Pain’in 25GB olacağını hatırlatmayı unutmayalım.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Knight Online’ın yayımcılarından yeni bir mobil oyun. https://t.co/tGlPQ4xhAo https://t.co/PquI8wRJk6
Lineage 2:Revolution’da 100 oyuncu aynı savaşta! https://t.co/IBVJTzFYU5 https://t.co/hB3i9q31mm

Flickr