Activision’nın 1998 yapımı efsanevi oyunu Battlezone yeni haliyle tekrardan geliyor!

İngiliz stüdyo Rebellion, Battlezone 98 Redux’un ilk detaylarını bizlerle paylaştı. Bilindiği gibi oyun daha önceden Battlezone remastered olarak duyurulmuşt ve bilimkurgu / strateji türündeki oyunumuza yeniden hayat kazandırmak için az bilinen bir geliştirici olan Big Boat Interactive ile Rebellion iş birliğine girdi.

Rebellion Games bu aralar Battlezone PlayStation VR projesiyle meşgul. Ayrıca Battlezone Steam aracılığında geniş mod içeriği vaat ediyor. Henüz çıkış tarihi belirtilmese de oyunun bahar aylarında çıkması bekleniyor.

İşte yeni sürüm karşınızda:

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Xbox One X, Dünya ile aynı anda Türkiye’de! https://t.co/rIxpcQK05D https://t.co/YEVXq5qO9l
Eski günlerden kalma yapısı ve ilginç konsepti ile dikkat çeken bir yapım olan Press X to Not Die'ı inceledik.… https://t.co/KtniBKC7vh

Flickr