Kaspersky ve Blizzard işbirliği

Kaspersky Lab epik kahramanlar için epik bir teklif sunuyor.

Bu yaz oyunseverler Kaspersky Lab ve Blizzard Entertainment’in özel teklifinin avantajlarından faydalanabilecekler. Perakende mağazalarından veya çevrimiçi Kaspersky Internet Security – çoklu cihaz 2015 veya Kaspersky Total Security – çoklu cihaz satın alan herkes özel ve ücretsiz bir hediyenin sahibi olacak: Blizzard Entertainment’ın Heroes of the Storm™ oyunu için epik bir oyuniçi içeriği; oynanabilir Hero Muradin Bronzebeard ve Magni Muradin dış görünümü.

Heroes of the Storm, ikonik Blizzard karakterlerinden oluşan, büyük bir kadroya sahip, ücretsiz, çevrimiçi, takım dövüşü oyunu. Warcraft®, StarCraft® ve Diablo®’yu içeren Blizzard oyun evreninden kahramanlar ve kötü karakterlerin oluşturduğu ekipler, stratejiyi etkileyen ve oyunun oynanış tarzını değiştiren birçok Savaş Alanında hızlı gelişen bir kargaşa içinde Nexus’a girerler.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr