div class="empower-ad" data-empower-zone="157462">

Kayra Keri Küpçü, ENnie Jürisinde Hat-Trick Yapmaya Hazırlanıyor!

- Advertisement -

Fantastik oyun ve FRP dünyasının en prestijli ödüllerinden olan ENnie Ödülleri‘nin gelecek sene düzenlenecek olan seçmelerinde jüri olmak için, FRPNET’in kurucusu Kayra Keri Küpçü aday gösterildi.

ENnie Ödülleri, sadece fantastik oyun dalında verilen dünyanın en önemli ödüllerindendir. Bir nevi FRP dünyasının oscarı dersek yanlış olmaz.

FRPNET’in kurucu ismi ve Genel Yayın Yönetmeni olan Kayra Keri Küpçü, sadece bu alanla kısıtlı değil. Türkiye’deki birçok fantastik edebiyat eserinin, kurgu evrenlerin ve oyun dünyasının içerisinde bulunuyor.

Dünya çapında tüm fantastik oyun üreticilerinin yarıştığı bu yarışmada Kayra Keri Küpçü, geçtiğimiz iki senede ilk kez bir Türk jüri adayı olarak ülkemizi başarıyla temsil etti. Frp/Rpg oyuncularının desteği sayesinde jüri olmuştu. Şimdi yine sizlerin desteğiyle tüm dünyada ülkemizi üçüncü kez temsil edebilir ve sizlerin oyuyla “hat-trick” yapabilir. Oylamalar 4 Temmuz itibarıyla başladı ve 10 gün sürecek.

kayra-keri-kupcu

Siz de Kayra Keri Küpçü‘nün ülkemizi temsil etmesini ve bu önemli etkinlikte jüri olarak görev almasını istiyorsanız buraya tıklayarak desteğinizi verebilirsiniz. Yapmanız gereken, Kayra Keri Küpçü isminin yanındaki kutudan “1” rakamını seçip oyunuzu göndermek.

Oylama sistemi ilk başta kafa karıştırıcı gibi gözükebilir. 1 ile 5 rakamları ile istediğiniz kategorideki adaylara oy verebiliyorsunuz. ENnie Ödülleri bu sistemi uzun zamandır kullanıyor. Böylece sıralamayı daha düzgün bir şekilde elde edebiliyorlar. Jüri Ödülleri için de aynı sistem geçerli.

- Advertisement -

Yapmanız Gerekenler

Takip etmeniz gereken adımlar oldukça basit:
• Ennie oylama sayfasına ulaştıktan sonra 2016 Judge kısmına tıklayın.
• Karşınıza birçok Jüri adayı çıkacak. Kayra Keri Küpçü isminin altındaki kısma tıklayın.
• Açılan ufak pencereden “1” rakamını seçin.
• En aşağıda bulunan Vote butonuna basın ve oylama işlemini tamamlayın.

Haydi o “Vote” butonunu eskitelim!

Haberler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Önerilen Haberler