Kickstarter’da bağışa doymayan oyun: Bloodstained

Torment: Tides of Numenera’nın eski rekoru, Kickstarter’ın bitmesine 28 saat kala tarihe gömüldü.

Eski Castlevania oyunlarının ve Castlevania: Symphony of the Night’ın direktörü Koji Igarashi tarafından geliştirilen Bloodstained: Ritual of the Night, şimdiden 4.5 milyon dolara yakın bağış toplamış durumda. Igarashi ise gerekli bütçenin zaten %90’ına sahip olduğunu ve bu kickstarter’ın ‘oyuncular bağış yapsın diye değil, oyuncuların oyunu gerçekten istediğini görmek için” düzenlendiğini belirtiyor. Igarashi’nin geriye kalan tek Kickstarter hedefi ise 5 milyon dolar rakamını geçmesi halinde rastgele üretilen zindanları oyuna ekleme sözü.

Bizim Bloodstained’i tecrübe etme şansımız henüz olmamış olmasına rağmen arkasındaki fan desteğine saygı duymaktan başka bir şey yapamıyoruz, oyunu da merakla bekliyoruz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr