Killing Floor 2 bu hafta sonu bedava oynanabilecek!

Steam’de alışık olduğumuz “free weekend” olayı bu sefer Tripwire Interactive tarafından sunuluyor.

Öncelikle bundan oyuncuları uzak tutan tek etken oyunu indirene kadar sürenin yarısının geçiyor olması, ancak Killing Floor 2’de bundan endişelenmeniz gerekmiyor zira oyunun boyutu 3GB kadar sadece. Çoğu oyuna ayda bir çıkan yamaların boyutundan bile küçük ve Steam’den edinilebilecek oyun hafta sonu boyunca, taa ki Pazar günü 23:00’e kadar oynanabilecek, üstelik beğenirseniz sonunda sizi %33 indirim de bekliyor.

Killing Floor 2’yi geçtiğimiz aylarda test etmiş ve oldukça beğenmiştik hatırlarsanız. Oyunun INCINERATE ‘N DETONATE içerik paketi de ücretsiz olarak sunulmuşken bu fırsatı kaçırmayın diyoruz.

Oyun ve yeni içerik hakkında daha fazla bilgi için; http://www.tripwireinteractive.com/news/killing-floor-2-free-weekend-and-33-off-sale!.aspx

ZjIsEkwN9pcx.878x0.Z-Z96KYq

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC
Gökdelen (Skyscraper) filmini herkesten önce izlemek ister misiniz? https://t.co/O2ynWPAA6l https://t.co/gZ3wDqGgqk

Flickr