Killing Floor 2’ye daha fazla şiddet geliyor

Killing Floor ve Red Orchestra-Rising Storm serileri gibi aynı türün iki ayrı ucunu Tripwire Interactive gibi başarıyla geliştirebilen çok az firma var.

Küçük bir bütçeyle geliştirilmesine rağmen çok beğenilen ve kendi kitlesini yaratan Killing Floor serisinin ikinci oyunu geçtiğimiz ay erken erişime girmişti ve Haziran sayımızda test etmiş, çok da beğenmiştik. Tripwire kullanıcılardan gelen yorumları dikkate alarak ilk ciddi içerik hamlesini de yapmak üzere, üstelik ücretsiz olarak.

“Incinerate N’ Detonate pack” adlı içerik yakında kullanıcılara sunulacak ve iki yeni perk ve iki yeni silahla birlikte oyundaki şiddetin dozunu epeyce arttıracak yeni bir geliştirme ile geliyor. Bu geliştirme ile oyundaki tüm modellemeler iç organlarına kadar tasarlanmış durumda ve alınan hasarın türüne, yerine ve hatta hasarın alındığı açıya göre bile efektler değişiklik göst… Yok böyle bir şey arkadaşlar, yeni eklenti kısaca şu anlama geliyor, karakterler mermiyi yediği gibi balkabağı gibi patlayacak. Hoşunuza gidecek mi emin değiliz ama aşağıdaki videoda sonucu görebilirsiniz.

Killing Floor 2’nin bugünden itibaren herhangi bir istatistik sıfırlama olayına gitmeyeceği de ayrıca duyuruldu, böylece ‘hadi baştan başlıyoruz’ der gibi oyundaki ilerlemeniz kaybolmayacak.

Çıkış tarihi belli olmayan oyun Steam’de 49tl’den satılmakta.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Games and Politics, İstanbul Studio-X’te kapılarını açıyor. https://t.co/QUKRxZINcP https://t.co/16ctFnrOvs
Peak yeni takım arkadaşları arıyor. https://t.co/4Mekndf4TK https://t.co/r9MPWbdLh1

Flickr