Blizzard’ın merakla beklenen online oyunu Overwatch free-to-play olmayacak ve 3 paketle çıkacak!

BlizzCon ’15 etkinliğinde yapılan açıklamada Overwatch’ın ücretsiz olmayacağı ve 40$ satış etiketinden bizlerle buluşacağı açıklandı. Ayrıca Origins Edition adında farklı bir sürümle de satın alınabilir olacak. Normal versiyonda birbirinden güçlü 21 karakter bulunacak 40$ üzerinden satılacak. 20$ daha fazla vererek Overwatch’un Origins Edition’da 21 karakter ve belirli kostümler dışında Hearthstone, Starcraft II, Heroes of the Storm, World of Warcraft ve Diablo 3’e özel içeriklerinde bulunduğu paketi satın alabilirsiniz. Bunların yanı sıra 130$’a satılan özel bir Collector’s Edition’da bulunacak.

Aslında şöyle bir düşünüyoruz da, Overwatch’un free-to-play olacağını hiç bir zaman söylemedi Blizzard, haliyle çok da şaşırtıcı olmasa gerek.

Overwatch Origins Edition, PS4, Xbox One ve PC için 21 Haziran 2016’da bizlerle buluşacak.

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. Tolga 2 years ago | Cevapla
    Blizzard bu ne bekliyodunuzki :/

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC
Gökdelen (Skyscraper) filmini herkesten önce izlemek ister misiniz? https://t.co/O2ynWPAA6l https://t.co/gZ3wDqGgqk

Flickr