Kingdom Hearts 3’te Square Enix – Disney ortaklığı!

Hayranı kadar sevmeyenlerinin de bol olduğu, Square Enix’in ağır toplarından Kingdom Hearts’ta bölüm tasarımları Disney’in bir yaratımı olan Tangled dünyasından esinlenerek yaratılacak.

Tangled’ı veya bu dünyaya dahil animasyon filmlerini izlemiş ve televizyon başında keyifçe vakit geçirmişseniz iyi haberlerimiz var. Square Enix’in torundan toruna anlatılacak(!) konferansının en ağır toplarından biri olan ve sadık oyuncu kitlesi tarafından merakla beklenen oyunu Kingdom Hearts III’deki bölüm tasarımları için Tangled baz alınacak ve animasyondaki mekanlar oyunun üzerinde durduğu esas öğe olacak.

Oyunun yeni gameplay videosunda Hercules filminden alınma bir savaş arabası ve aynı filmde gördüklerimize benzeyen bir Titan’ı da görebiliyoruz. Oyun henüz açıklanmayan bir tarihte Xbox One ve Ps4 için piyasaya çıkacak.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

@Ghostshoot Enes "The Last Headbanger" Özdemir.
“GİST” için indirimli bilet fırsatı! https://t.co/RITvfMhvlz https://t.co/52SqTCMRzy

Flickr